Контактирајте не

Адреса

Бр. 61 Лејн, патот Донгше 129, округ Сонгјанг, Шангај

Е-пошта

rohit@chenpinsh.com

chenpin@chenpinsh.com

Телефон

Тел: +86 21 57674551 # 803

WhatsApp: +8613310154835

Факс: +86 21 57674551 # 816

 

Часови

Понеделник-петок: 8 до 17 часот

Сабота, Недела: Затворено

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја